Mamy zaszczyt ogłosić wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
pt. „Miś na olimpiadzie sportowej”
zorganizowanego przez Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie
przy ul. Balladyny 14
Celem konkursu było rozwijanie twórczej aktywności plastycznej, rozbudzanie wyobraźni, kreatywnego myślenia dziecka, propagowanie uprawiania sportu i zdrowego stylu życia, zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej poprzez działania plastyczne oraz nawiązanie współpracy z osobami oraz placówkami działającymi na rzecz oświaty i wychowania.
Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym. Technika prac była dowolna, a oceny prac dokonała, powołana przez Organizatora komisja, która brała pod uwagę samodzielność, pomysłowość, oryginalność, kreatywność oraz estetykę wykonania.
Komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce: Piotr Knap – Przedszkole nr 48 w Lublinie
Marcel Zieliński – Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Tajemniczy Ogród” w Lublinie
II miejsce: Stanisław Smęt – Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie
Jakub Karczmarek – Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 40 w Lublinie
III miejsce: Laura Marcińska – Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie
Szymon Piech – Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 40 w Lublinie
WYRÓŻNIENIA:
- Julia Buda – Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie;
- Barbara Rusiniak – Zespół Oświatowy w Stoczku;
- Milena Kadela – Przedszkole Samorządowe w Koźmicach Wielkich;
- Jakub Gawryś – Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie;
- Liliana Furdyna – Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie;
- Nikodem Surówka – Przedszkole Samorządowe w Koźmicach Wielkich;
- Natasza Domańska – Niepubliczne Przedszkole „Skrzat” w Lublinie;
- Kamil Ryszkowski – Niepubliczne Przedszkole „Skrzat” w Lublinie;
- Filip Piłat – Niepubliczne Przedszkole „Skrzat” w Lublinie;
- Aleksander Myka – Niepubliczne Przedszkole „Skrzat” w Lublinie;
- Laura Małek – Niepubliczne Przedszkole „Skrzat” w Lublinie;
- Wiktoria Wymiatal – Niepubliczne Przedszkole Specjalne Tajemniczy Ogród w Lublinie;
- Jakub Hojda – Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie;
- Magdalena Filipek – Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie;
- Julia Dawidko – Przedszkole Niepubliczne „Aktive Kids” w Jeleśni;
- Bartłomiej Jaroszyński – Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie;
- Michał Paszek – Przedszkole w Nędzy;
- Emilia Ciślak – Przedszkole Niepubliczne „Aktive Kids” w Jeleśni;
- Kornelia Wrzyszcz – Niepubliczne Przedszkole „Kucykowa Kraina” Kalinówka;
- Kamil Szendzielorz – Przedszkole w Nędzy;
- Lena Gustaw – Niepubliczne Przedszkole „Kucykowa Kraina” Kalinówka;
- Franciszek Jankowski – Przedszkole w Nędzy;
- Julian Hołysz – Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie;
- Weronika Łabędź – Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie;
- Amelia Wrzyszcz – Niepubliczne Przedszkole „Kucykowa Kraina” Kalinówka;
- Wiktor Towarnicki – Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie;
- Oskar Towarnicki – Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie;
- Michał Gruchoła – Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie;
- Martyna Żukowska – Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie;
- Amelia Podstawka – Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie;
- Maria Marchewka – Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi;
- Oliwier Widuch – Przedszkole Sportowo-Artystyczne „Aktive Kids” w Jeleśni
Bardzo dziękujemy Wszystkim Przedszkolakom za piękne i oryginalne prace oraz za trud włożony w ich wykonanie.
Nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną rozesłane pocztą.
GRATULUJEMY i życzymy wielu dalszych sukcesów !!!
WSZYSTKICH SERDECZNIE POZDRAWIAMY 🙂