Wielki Piknik Rodzinny 2017

W sobotę 24 czerwca 2017 r. w naszym Przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. To już kolejna edycja corocznej imprezy, która tradycyjnie odbywa się w ogrodzie placówki. Plac przedszkolny stał się miejscem spotkań i zabaw dzieci, rodziców, dziadków i babć oraz innych przybyłych gości. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia przybyli świętować.

Dla tych, którzy odwiedzili przedszkole przygotowano wiele atrakcji. Na zwolenników tradycyjnej polskiej kuchni czekał pyszny chleb ze smalcem i ogórkiem. Nie zabrakło także przysmaków prosto z grilla – zapach pieczonej kiełbasy roznosił się po całej okolicy.

Wspaniała aura pozwoliła na przeprowadzenie licznych konkursów zarówno dla dzieci jak i rodziców. Bardzo duże zainteresowanie wzbudził pokaz baniek mydlanych, które fruwały nad przedszkolnym placem mieniąc się wszystkimi kolorami tęczy oraz zajęcia sportowe zorganizowane przez trenerów Ogólnopolskiego Systemu Rozrywki Ruchowej Przedszkoliada.pl. Z dużym zaciekawieniem dzieci i dorośli brali udział w lekcjach udzielana pierwszej pomocy. Dzieci mogły skorzystać z malowania buziek. Piękne malowidła zdobiły buźkę niejednego malucha.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za czynny udział w Pikniku Rodzinnym oraz za wspólną zabawę. Dzięki takim inicjatywom możemy wspólnie milo spędzić czas!