Wizyta w Osiedlowym Domu Kultury GRAŻYNA

W dniu 8 czerwca 2016 r. uczestniczyliśmy w spotkaniu z aktorami Teatru „Ulewa”, działającym w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 w Lublinie przy ul. K. Wallenroda 4. Obejrzeliśmy spektakl „Piękna i Bestia”, przygotowany przez Rodziców i Nauczycieli. W przedstawieniu brały udział także Babcie. Wszyscy aktorzy zagrali swoje role wspaniale!!! Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Dzień Mamy i Taty w naszym przedszkolu

       W miesiącu maju i czerwcu w przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci od kilku tygodni, pod bacznym okiem wychowawców, uczyły się ról do przedstawienia. Z okazji tego święta, nasze przedszkolaki życzyły swoim rodzicom zdrowia, szczęścia oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Podczas występów dzieci recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. Były to bardzo wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i miłości. Życzenia płynące z małych, gorących serduszek wywoływały wzruszenie na twarzach dumnych mam i tatusiów. Na zakończenie części artystycznej, dzieci wręczały swoim kochanym rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty i laurki.

STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!!

 Dzień mamy i taty.jpg 2

18 Festiwal Piosenki Dziecięcej i Tańca w Lublinie Rytm i Melodia

W dniu 5 czerwca 2016 r. dzieci z naszego przedszkola brały udział w 18 Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Tańca w Lublinie – „Rytm i Melodia”, organizowanym przez Centrum Rozwoju Dziecka. Festiwal odbył się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Przedszkolaki przygotowały występ taneczny i wokalny, pod kierunkiem pani Aleksandry i pani Ani. Udział w festiwalu był niezwykłą przygodą dla dzieci.