MIĘDZYPRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA SPORTOWA

W dniu 21 kwietnia 2015 r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w VII Międzyprzedszkolnej Spartakiadzie Sportowej zorganizowanej przez Przedszkole nr 43 i Przedszkole nr 54 w Lublinie. Naszą placówkę reprezentowały dzieci z grupy IV, które od dłuższego czasu – podczas zajęć ruchowych w sali gimnastycznej – przygotowywały się do spartakiady. Dzieci uczyły się w ten sposób aktywnych form spędzania czasu, rozwijały swoją sprawność ruchową i motoryczną, uczyły się zasad „zdrowej rywalizacji”. Podczas ćwierćfinałowych rozgrywek mali sportowcy zmagali się w pięciu konkurencjach: „Miś w podróży”, „Rzuty do kosza”, „Krążąca piłka”, „Hula-hop górą”, „Sztafeta z koszulką”. Drużyna z naszego przedszkola z zaangażowaniem wykonywała zadania sportowe, zajmując w ten sposób trzecie miejsce. BRAWA dla naszych sportowców!