Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe grupy V.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas w roku.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas w roku. Każdemu kojarzą się z rodziną, choinką, prezentami, kolędami i z miłą, radosną atmosferą. I właśnie po to, aby w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera zorganizowane zostały 19 grudnia 2022 roku warsztaty rodzinne, na które zaproszono rodziców oraz rodzeństwo naszych przedszkolaków. Zadaniem rodziców i dzieci było wspólne wykonanie szopki Świętej Rodziny oraz dekoracja pierników słodkimi dekoracjami. Zorganizowanie takich zajęć pozwoliło rodzicom poznać różnorodne techniki plastyczne, odkryć skrywane talenty, a co najcenniejsze, cieszyć się chwilami spędzonymi z własnymi dziećmi. Powstałe prace dzieci zabrały do swoich domów. Warsztaty dostarczyły z pewnością niezapomnianych wrażeń oraz pozwoliły nam wszystkim przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.